Teslimat Bilgileri

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.


Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız olan Yurtiçi Kargo ya da MNG Kargo firması ile alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.


Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size bilgi verilecek ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard, American Express kredi kartları, Telefonla bilgi verilerek Banka Havalesi ile yapabilirsiniz.


Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.


Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listelenmektedir.


Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? İade Koşulları Nedir?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ürünlerimiz kendi imalatımız olduğu için üretim sürekli yapılmakta ve taze ürünler size ulaştırılmaktadır.


Memnuniyet, şikayet, görüş ve önerileniz bizim için değerlidir. 0312 763 10 92 nolu telefondan ya da iletisim@beypazarikurusu.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.