Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılından bu yana köklü bir geleneği devam ettiren Tadım Kuru Fırını,  2019 yılında BEYKUR Turizm LTD. ŞTİ bünyesine katılarak, tecrübesini teknoloji ile birleştirerek size hizmet vermektedir. Sizlerin mutluluğu ve en iyi lezzete ulaşması tek gayemizdir.

Üretim Ekiplerimiz lezzet standartlarını koruma ve yükseltme üzerine odaklanmış olup üretimlerimiz kendimize ait tesislerde hijyen koşulları çerçevesinde yapılmaktadır. Yenilikçi ve dinamik temeller üzerine kurulan firmamız, miras aldığı geleneği her gün ileriye taşıyarak size ulaştırmaktadır.

 

Kaliteli Ürünlere Kolay Ulaşım

Tadım Kuru Fırını olarak bizler müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli araştırma geliştirme yapmaktayız. Böylece sizlere çeşitli kuru lezzetleri ve seçenekleri sunmaktayız.  Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, şubemize gelerek güler yüzlü çalışanlarımızla tanışıp, istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki siteler yoluyla ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

 

                                                                          


                www.beypazarikurusu.com                                                            TADIM KURU FIRINI Ürünleri - Trendyol
Geleneksel Lezzetler Tadın

Tadım Kuru Fırını ürün kataloğunda Yöresel lezzetlerin en doğru ve geleneksel şekilde üretilmiş halleri bulunur. Tek yapmanız gereken kategorilerimizi tek tek inceleyerek, ne istediğinize karar vermektir. Dilerseniz Yöresel Beypazarı mutfağından daha önce tatmadığınız lezzetleri farkımızla deneyebilir, geleneksel tatlara farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. 

Sizlerin mutluluğu en iyi lezzete ulaşması tek gayemizdir. 

 

 Vergi Dairesi: BEYPAZARI V.D. Vergi No: 167 111 1324